O firmie

Skuteczna deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja i zwalczanie kretów na terenie Poznania i okolic

Na terenie Twojej firmy pojawili się nieproszeni goście w postaci gryzoni lub owadów? Nie możesz pozbyć się robactwa z domu? Chętnie pomożemy Ci uporać się z takimi nieprzyjemnymi problemami. Zwalczanie karaluchów, pluskiew, gryzoni, kretów i wszelkich innych uciążliwych szkodników to specjalność naszej firmy. Przedsiębiorstwom należącym do tzw. łańcucha żywnościowego oferujemy projektowanie, wdrażanie i nadzorowanie kompleksowych programów profilaktyki i zwalczania szkodników zgodnych z wymaganiami GHP, GMP, HACCP, ISO, IFS, BRC, TESCO.

Ochrona przed szkodnikami Poznań

Choć siedziba naszej firmy znajduje się w Szamotułach, to naszymi Klientami są przedsiębiorstwa i osoby prywatne także z sąsiednich miejscowości. Wykonywaliśmy zwalczanie prusaków, karaluchów, pluskiew, kretów itp. szkodników m. in. w Poznaniu, Obornikach, Czarnkowie i Międzychodzie. Jesteśmy znani z profesjonalnego i indywidualnego traktowania powierzonych nam zadań. Metody i preparaty do wykonywania dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji oraz zwalczania kretów i karczowników dobierane są indywidualnie dla każdego zlecenia. Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie przeprowadzania zabiegów ddd, a także wszelkie niezbędne kwalifikacje potrzebne do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Właściciel firmy jest absolwentem Wydziału Biologii UAM w Poznaniu, a także wieloletnim, pełnoprawnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.

Posiadane doświadczenie i zaplecze techniczne pozwala nam na świadczenie usług na terenie całego kraju. Jednak ze względu na efektywność nasze działania skupiamy głównie na obszarze części wielkopolski obejmującej teren powiatów, których siedzibami są: Czarnków, Grodzisk, Międzychód, Nowy Tomyśl, Oborniki, Poznań i Szamotuły.

Wysoka jakość usług

W celu zapewnienia jak najszerszej dostępności naszych usług, systematycznie kontrolujemy koszty prowadzonej działalności. Umożliwia nam to oferowanie najwyższej jakości usług w konkurencyjnych cenach. Nasza firma jest ubezpieczona w ramach odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej w zakresie dezynfekcji, dezodoryzacji, dezynsekcji i deratyzacji oraz montażu zabezpieczeń obiektów budowlanych przed ptakami. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług przedsiębiorstwa i mieszkańców Szamotuł, Obornik, Poznania, Czarnkowa, Międzychodu, Nowego Tomyśla, Grodziska i okolic.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wyjaśnimy wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu.